Ludwik Ekologiczna

Pianka do czyszczenia mebli

  • 750 ml

Ekologiczna pianka do czyszczenia mebli i innych powierzchni w domu, o zapachu białych kwiatów i zielonej herbaty. Biodegradowalna, bez szkodliwych substancji chemicznych. Skutecznie czyści meble drewniane, drewnopodobne i inne powierzchnie zmywalne.
Efektywnie usuwa zabrudzenia, tłuste plamy i odciski palców.

Czyszczenie mebli nie jest najcięższym domowym obowiązkiem, wręcz można powiedzieć, że należy do tych przyjemniejszych. Zwłaszcza, gdy korzystamy ze skutecznego preparatu, który jeszcze bardziej ułatwia nam zadanie. Niestety często wybierając płyn czy piankę do czyszczenia mebli nie zwracamy uwagi na skład produktu. Wiele preparatów, używanych podczas domowych porządków, zawiera szkodliwe chemicznie substancje, które mogą mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie i na nasze środowisko naturalne. Jak więc wybrać produkt, który będzie zarówno skuteczny jak i bezpieczny, a na dodatek przyjazny dla środowiska? Na co zwrócić uwagę sięgając po piankę do czyszczenia mebli na sklepowej półce?

Bądź EKO !

Czyszczenie mebli – jaki preparat wybrać?

Odciski palców na blacie, tłuste plamy na komodzie? Zakurzone, zabrudzone czy zatłuszczone powierzchnie to zmora każdej osoby, która chciałaby utrzymywać nieskazitelny porządek w swoim domu. Niektóre z plam wymagają odpowiednich preparatów, przeznaczonych do zadań specjalnych. To samo dotyczy mebli z niektórych tworzyw np. mebli drewnianych – nie każdy środek czyszczący się sprawdzi i nie każdy będzie odpowiedni do tego typu powierzchni. Pianka do czyszczenia mebli Ludwik Ekologiczny jest nie tylko niezwykle skuteczna, ale i pięknie pachnie! Zapach białych kwiatów i zielonej herbaty, sprawi że Twój dom będzie pachnieć orzeźwiającą świeżością. Nie zawiera także składników pochodzenia zwierzęcego

Ekologiczna pianka do czyszczenia mebli z serii Ludwik Ekologiczny, dzięki unikalnej formule Citrus Essential Oil System pozostawia powierzchnie czyste, pozbawione zabrudzeń, zatłuszczeń, odcisków, kurzu i smug. Idealnie nadaje się do czyszczenia mebli drewnianych, drewnopodobnych oraz innych powierzchni zmywalnych, jest bezpieczna dla czyszczonych powierzchni. Na dodatek pianka, dzięki systemowi Antystatic, zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu.

Ludwik Ekologiczny – certyfikacja
produktów ekologicznych

Ekologiczna pianka do czyszczenia mebli może być oznaczana europejskim symbolem EU Ecolabel, który zarezerwowany jest dla przebadanych produktów ekologicznych. EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Ekologiczne środki czystości do czyszczenia mebli

Ekologiczna pianka do czyszczenia mebli Ludwik Ekologiczny ulega biodegradacji, co oznacza, iż jej składniki rozkładają się do substancji prostszych takich jak m.in. substancje mineralne, woda czy dwutlenek węgla. Produkt oparty jest na składnikach pochodzenia naturalnego i nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Formuła pianki została przetestowana i zatwierdzona przez polską, niezależną instytucję certyfikującą, która zajmuje się badaniem produktów pod kątem spełniania wysokich kryteriów zdrowotnych i środowiskowych. Pianka dostępna jest wygodnej butelce o pojemności 750 ml – butelka ta spełnia wysokie kryteria środowiskowe oraz nadaje się do recyklingu.

Pianka do czyszczenia mebli Ludwik Ekologiczny dostępna jest m.in. w sklepach i drogeriach takich jak: Selgros, MyCenter, Rajsklep, PolskaRzecz czy Clineo.

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W: