Ludwik Ekologiczny

Sól ochronna do zmywarek

  • 2kg

Sól ochronna do zmywarek dzięki zastosowaniu całkowicie rozpuszczalnej szlachetnej, naturalnej soli warzonej o odpowiedniej wielkości granulek zmiękcza wodę i skutecznie przeciwdziała powstawaniu szkodliwego osadu z kamienia w zmywarce, na ramionach spryskiwacza, na naczyniach i sztućcach. Eliminuje zacieki z naczyń.

Dowiedz się więcej

Jak skutecznie dbać o zmywarkę i sprawić, aby naczynia za każdym razem były czyste i gotowe do ponownego użytku? Współczesne zmywarki mogą służyć wiele lat, ale pod warunkiem, że używasz odpowiednich środków czystości. Jednym z nich jest sól ochronna do zmywarek Ludwik Ekologiczny, która zapobiega powstawaniu zacieków i sprawia, że na ścianach zmywarki nie osadza się szkodliwy osad. 

Ponadto zmywanie naczyń w zmywarce pozwala oszczędzać nie tylko czas, ale także wodę i energię. Może być również ekologiczne, jeśli wybieramy wartościowe produkty i rozsądnie korzystamy z dostępnego sprzętu AGD. Warto w ten sposób zadbać o naszą planetę bez konieczności rezygnowania z krystalicznych, lśniących naczyń.

Skuteczna ochrona przed osadami z kamienia

Poprawia działanie zmywarki

Zmiękczanie wody

Eliminuje zacieki

Sól ochronna do zmywarek
Ludwik Ekologiczny

Woda w naszym kraju jest twarda i rozpuszczone w niej minerały mogą pozostawiać zacieki na naczyniach oraz na ścianach zmywarki, a także zapychać filtr wody. Sól ochronna Ludwik Ekologiczny zmiękcza wodę, która trafia do wnętrza urządzenia. Dzięki temu naczynia są czyste i nie ma nich żadnych śladów mycia. Sól nie oddziałuje bezpośrednio na naczynia, ale jej brak powoduje zatkanie filtra wody i konieczność jego kosztownej wymiany. Dlatego chcąc dbać o zmywarkę i czystość naczyń, stosuj ochronną sól do zmywarki Ludwik Ekologiczny – zgodnie z zaleceniami producenta.

Jednocześnie dzięki produktom z linii Ludwik Ekologiczny zadbasz o środowisko. Nasza sól ochronna do zmywarki jest w 100% naturalna. Zastosowanie szlachetnej, rozpuszczalnej soli warzonej o odpowiedniej wielkości granulek zapewnia wyeliminowanie osadu ze zmywarki. W składzie produktu nie występują szkodliwe substancje, takie jak mikroplastiki, formaldehyd, reaktywne związki chloru, EDTA. Sól nie zawiera również barwników. Poza tym opakowanie soli ochronnej Ludwik Ekologiczny w 100% nadaje się do recyklingu.

Bądź EKO z produktami
Ludwik Ekologiczny

Ekologiczny styl życia to wybieranie naturalnych i nieszkodliwych środków czystości. To codzienne decyzje, które podejmujesz – również w tak prostej czynności, jak uruchamianie zmywarki. Zwróć przy tym uwagę na zużycie wody i zawsze stosuj program urządzenia adekwatny do poziomu załadowania i rodzaju naczyń, które chcesz umyć. Ponadto ważna jest klasa urządzenia. Nowoczesne zmywarki o wysokiej klasie energetycznej umożliwiają zaoszczędzenie energii elektrycznej, co również jest elementem życia w stylu EKO. 

Sól ochronna do zmywarek Ludwik Ekologiczny jest dostępna w opakowaniu 2 kg. Uzupełnieniem soli są inne środki do zmywarki innowacyjnej linii Ludwik Ekologiczny: tabletki all in one oraz płyn nabłyszczający. Stosując wszystkie produkty, masz pewność, że chronisz planetę przed negatywnym wpływem szkodliwych substancji chemicznych.

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W:

Ustawienia prywatności

Dostosuj ustawienia

Zapisz
W celu zapewnienia najwyższej jakości działania ta strona wykorzystuje pliki cookies. Zmian dotyczących plików cookies możesz dokonać w ustawieniach swojej przeglądarki.
Czytaj więcej