Ludwik Ekologiczny

Kapsułki do prania 2 in 1 CAPS

  • 32 szt.

Kapsułki 2w1 do prania białych i kolorowych tkanin. Skuteczne, biodegradowalne i pozbawione szkodliwych substancji chemicznych* oraz bezpieczne dla Twoich ubrań.

ekologiczne kapsułki do prania 2 in 1 caps

Wybierz kapsułki do prania Ludwik Ekologiczny przeznaczone do kolorowych i białych tkanin, aby jednocześnie dbać o środowisko i cieszyć się czystymi ubraniami na co dzień. 

Jak w codziennych sprawach być eko, nie rezygnując ze skutecznych i wydajnych środków czystości? Podczas prania swoich ubrań wcale nie musisz iść na kompromisy. Nadal możesz mieć czyste i pachnące tkaniny, jednocześnie wspierając środowisko naturalne. Wbrew pozorom nie musisz dokonywać wielkich rzeczy, ale podejmować rozsądne wybory – nawet w tak codziennych działaniach, jak pranie ubrań. Warto wyrobić sobie w tej kwestii zdrowy nawyk sięgania po sprawdzone, certyfikowane produkty ekologiczne, takie jak kapsułki do prania Ludwik Ekologiczny

Pranie też może być EKO!

EKOlogiczny wybór – eko kapsułki do prania
Ludwik Ekologiczny

Nasze kapsułki do prania są biodegradowalne i stworzone bez udziału jakichkolwiek składników odzwierzęcych. Masz dzięki temu pewność, że podczas prania nie uwalniają się żadne groźne dla środowiska substancje. Co równie istotne, stosowanie kapsułek jest  bezpieczne dla Twojej skóry, a kapsułki nie zawierają alergenów zapachowych. W swoim składzie zawierają one tradycyjne i sprawdzone mydło naturalne , Sprawdzą się one do prania zarówno tkanin kolorowych, jak i białych. Ponadto po stosowaniu kapsułek pranie pachnie świeżością i naturalnością. Wypróbuj kapsułki Ludwik Ekologiczny i przekonaj się, że bezpieczeństwo i czyste ubrania idą w parze.

Kapsułki do prania Ludwik Ekologiczny otrzymały prestiżowy certyfikat Ecolabel, który świadczy o tym, iż spełniają bardzo rygorystyczne normy dotyczące ich produkcji, użytkowania i utylizacji. Certyfikat Ecolabel, który w naszym kraju wydaje Polskie Centreum Badań i Certyfikacji, to niezależny dowód, iż nasze kapsułki są ekologiczne. *W składzie kapsułek nie ma takich szkodliwych substancji, jak: formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA czy mikroplastiki. Wpływa na to m.in. to, iż opakowanie kapsułek nadaje się do recyklingu. To gwarancja bezpieczeństwa dla środowiska.

Ludwik Ekologiczny – certyfikacja
produktów ekologicznych

Kapsułki do prania Ludwik Ekologiczny 2 in 1 posiadają oznaczenie EU Ecolabel, które oznacza, iż produkt spełnia wysokie kryteria środowiskowe. Zezwolenie na używanie oznaczenia EU Ecolabel wydawane jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Jak być EKO z produktami
Ludwik Ekologiczny?

Samo zastosowanie kapsułek nie wystarczy, aby prać w pełni ekologicznie. Każde uruchomienie pralki zużywa wodę, którą powinniśmy maksymalnie oszczędzać. Najlepiej więc prać rzadziej, czyli tylko wtedy, gdy możemy załadować pralkę do pełna. W ten sposób zużyjemy mniej wody i kapsułka, którą wrzucimy, będzie wykorzystana idealnie. Pamiętaj również o tym, iż niektóre elementy garderoby nie wymagają częstego prania, szczególnie w pralce. W ten sposób możesz łatwo “odchudzić” pojedynczy wsad do pralki piorąc tylko te ubrania, które tego faktycznie potrzebują.

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W: