Ludwik Ekologiczny

Proszek do zmywarek

  • 1.2 kg

Unikalna formuła dająca doskonałe rezultaty zmywania. Ludwik Ekologiczny proszek do zmywarek usuwa tłuszcz i przypalenia, a także osady z kawy, herbaty oraz białko i skrobię. Efektywność mycia osiąga już w 50 stopniach.

Dowiedz się więcej
proszek do zmywarek ekologiczny

Ekologiczne zmywanie

Jak sprawić, żeby mycie naczyń w zmywarce było bardziej ekologiczne? Nie musi to oznaczać kompromisu pomiędzy czystością szklanek, talerzy i sztućców a dbaniem o środowisko naturalne. Wystarczy używać sprzętu wysokiej klasy energetycznej, który oszczędza wodę i energię, w połączeniu z produktem ekologicznym, co sprawi, że wszystkie naczynia będą błyszczeć. Takim rozwiązaniem jest Ludwik Ekologiczny proszek do zmywarek.

Dlaczego warto stosować proszek do zmywarek?

Ludwik Ekologiczny proszek do zmywarek to świetna alternatywa dla tabletek czy dla ręcznego zmywania naczyń. Zastosowana unikalna formuła sprawia, że doskonale radzi sobie z różnymi typami zabrudzeń. Aktywny tlen odpowiada za usuwanie osadów po kawie i herbacie, natomiast specjalnie dobrane enzymy skutecznie usuwają białka i skrobię. Ponadto Baking Soda System efektywnie usuwa tłuszcz i przypalenia, które mogą pojawić się na garnkach czy patelniach. Ludwik Ekologiczny proszek do zmywarek osiąga efektywność mycia już w 50 stopniach Celsjusza.

Jednocześnie jest to produkt bardzo prosty w stosowaniu – w jego opakowaniu znajduje się miarka, która ułatwia dozowanie. W przypadku standardowo zabrudzonych naczyń wystarczy dodać 3/4 miarki do dozownika. Gdy jednak naczynia są mocno zabrudzone, to możemy zwiększyć dozowanie do jednej pełnej miarki. Ważne, aby proszek stosować zgodnie z instrukcjami producenta zmywarki i wraz z płynem nabłyszczającym oraz solą ochronną do zmywarek. Ludwik Ekologiczny proszek do zmywarek jest dostępny w opakowaniu 1,2 kg, które wystarczy na 60 cykli mycia.

Efektywnie usuwa tłuszcz i przypalenia

Bez szkodliwych substancji chemicznych

Proszek do zmywarek
Ludwik Ekologiczny

Ludwik Ekologiczny proszek do zmywarek to biodegradowalny produkt, który skutecznie usuwa tłuszcz, przypalenia oraz osady z kawy, herbaty oraz białko i skrobię.

Produkty Ludwik Ekologiczny, w tym również proszek do zmywarek, uzyskały certyfikat EU Ecolabel. To podkreśla, jak chcemy tworzyć nowoczesne produkty czystości – bez obecności szkodliwych chemikaliów, z możliwie jak największym udziałem elementów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu możemy wspólnie dbać o nasze środowisko podczas codziennych, niezbędnych czynności i jednocześnie nie rezygnować z czystych, lśniących naczyń.

Ludwik Ekologiczny – certyfikacja
produktów ekologicznych

Proszek do zmywarek Ludwik Ekologiczny posiada oznaczenie EU Ecolabel, które oznacza iż produkt spełnia wysokie kryteria środowiskowe. Zezwolenie na używanie oznaczenia EU Ecolabel wydawane jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Ekologia w codziennym wydaniu

Ludwik Ekologiczny proszek do zmywarek uzyskał certyfikat EU Ecolabel, który jest przyznawany produktom o zminimalizowanym oddziaływaniu na środowisko, ale jednocześnie posiadającym wysoką skuteczność mycia. W naszym proszku nie znajdują się żadne substancje zapachowe czy szkodliwe substancje chemiczne, np. formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA czy mikroplastiki. Ponadto kartonik proszku w 95% pochodzi z recyklingu i może być recyklingowane po zużyciu. Proszek posiada wysoką skuteczność
mycia / zmywania, co zostało potwierdzone przez laboratorium badawcze.

Uzupełnieniem ekologicznego podejścia do używania zmywarki mogą być inne produkty innowacyjnej linii Ludwik Ekologiczny: płyn nabłyszczający oraz sól ochronna do zmywarek. Stworzyliśmy je z myślą o osobach, które chcą poprzez codzienne decyzje i czynności chronić środowisko przed negatywnym oddziaływaniem szkodliwych substancji chemicznych.

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W: