Ludwik Ekologiczny

Płyn do mycia szyb i luster

  • 750 ml

Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster, o zapachu zielonej herbaty i jaśminu. Biodegradowalny, bez szkodliwych substancji chemicznych*. Skutecznie czyści szyby, lustra, glazurę i inne powierzchnie szklane.
Efektywne usuwa zacieki i zabrudzenia. Pozostawia połysk bez smug.

Dowiedz się więcej
ekologiczny płyn do mycia szyb i luster

Mycie szyb, luster, glazury i innych powierzchni szklanych wymaga środków stworzonych do
zadań specjalnych. Odpowiedni płyn do mycia szyb to podstawa, gdy marzą nam się
powierzchnie lśniące, idealnie czyste, przejrzyste i pozbawione smug. Liczy się również
odpowiednia technika mycia, jednak bez skutecznego płynu nie możemy liczyć na
spektakularne efekty.
Warto także zwrócić uwagę na to, które ze składników zawartych w środkach czystości będą
najlepsze dla naszych okien, luster oraz podobnych powierzchni, a jednocześnie
ekologiczne i przyjazne dla otoczenia. Wybierając płyn do mycia szyb i luster postawmy więc
na produkt pozbawiony szkodliwych składników i mający jak najmniejszy wpływ na
środowisko naturalne.

Mycie szyb też może być EKO!

Ekologiczny płyn do szyb Ludwik – skuteczny i przyjazny dla środowiska!

Na sklepowych półkach znajdziemy mnóstwo różnego rodzaju preparatów do szyb i luster, jednak wybierając środki czystości, oprócz efektywności i walorów zapachowych produktu, warto mieć także na uwadze jego wpływ na środowisko naturalne. Ludwik Ekologiczny płyn do mycia szyb i luster o orzeźwiającym zapachu zielonej herbaty i jaśminu w wygodnej 750 ml butelce, dzięki specjalnej formule Vinegar Sytem skutecznie czyści szyby, lustra, glazurę oraz inne powierzchnie szklane z wszelkich zacieków i zabrudzeń. Płyn Ludwik Ekologiczny, dzięki zawartości alkoholu i octu poradzi sobie nawet z największymi zatłuszczeniami. Po jego użyciu wszelkie powierzchnie szklane pozostają czyste i lśniące, jednak to nie wszystko!

Produkt ulega biodegradacji i jest *pozbawiony szkodliwych substancji chemicznych, takich jak borany, fosforany czy mikroplastiki. Jego skład został przebadany i zatwierdzony przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji – zewnętrznej instytucji sprawdzającej produkty pod kątem zgodności z wysokimi kryteriami środowiskowymi . Produkt nie zawiera także składników pochodzenia zwierzęcego.

Ludwik Ekologiczny – certyfikacja
produktów ekologicznych

Płyn do mycia szyb Ludwik Ekologiczny posiada certyfikat poświadczający pozwolenie na używanie oznakowania ekologicznego EU Ecolabel. EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Ekologiczne mycie okien, luster i innych powierzchni szklanych

Od płynu do mycia szyb wymagamy przede wszystkim efektywności. Środek czystości, który być może ładnie pachnie, czy zachęca piękną kolorową etykietą, ale nie jest skuteczny, szybko wyląduje na naszej czarnej liście. Tajemnica dobrego płynu do mycia szyb tkwi w jego składnikach. Płyn do szyb i luster Ludwik Ekologiczny zawiera specjalnie stworzony Vinegar System oparty na nieocenionym przy porządkach domowych occie, który w połączeniu z alkoholem doskonale radzi sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Składniki płynu Ludwik
Ekologiczny spełniają rygorystyczne wymagania pod względem bezpieczeństwa dla środowiska. Produkt ulega biodegradacji, co oznacza, że składniki produktu rozkładają się do substancji prostszych takich jak m.in woda, dwutlenek węgla, substancje mineralne. Zamień swoje detergenty na ekologiczne środki czystości Ludwik Ekologiczny i dbaj o swój dom, w zgodzie z naturą.

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W: