Ludwik Ekologiczny

Płyn nabłyszczający do zmywarek

  • 500 ml

Ekologiczny płyn nabłyszczający przeznaczony do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach automatycznych. Biodegradowalny, bez szkodliwych substancji chemicznych*. Skutecznie nabłyszcza naczynia.
Efektywnie chroni przed zaciekami, plamami i osadami. Pozostawia idealny połysk.

Zmywarka to sprzęt, który zdobywa coraz większą popularność i coraz częściej gości w naszych domach. Nic w tym dziwnego – zmywanie w zmywarce jest łatwe i przyjemne. Wystarczy, że włożymy do niej brudne talerze, kubki, sztućce i inne naczynia, a następnie uzupełnimy środki myjące w zmywarce i ustawimy odpowiedni program. Po pewnym czasie zmywarka zasygnalizuje nam, iż mycie zostało ukończone. Jakich preparatów potrzebujemy, aby efektywnie myć naczynia w zmywarce?

Bądź EKO !

Ludwik Ekologiczny – płyn nabłyszczający do zmywarek

Do codziennego użytkowania zmywarki w zasadzie niezbędne są nam jedynie specjalne tabletki (polecamy ekologiczne tabletki do zmywarki Ludwik Ekologiczny), jednak warto pomyśleć również o zakupie płynu nabłyszczającego, który ma za zadanie wspierać pracę tabletek. Używanie samych tabletek, bez środków wspomagających czasami może skutkować powstawaniem nieestetycznych smug, zwłaszcza gdy zdecydujemy się na tabletki gorszej jakości. Płyn nabłyszczający zapewnia ochronę przed zaciekami, plamami i osadami. Naczynia po wyjęciu ze zmywarki będą lśnić jak nowe. Nie zawiera także składników pochodzenia zwierzęcego.

Wybierając płyn nabłyszczający do zmywarki, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego deklarowaną skuteczność, ale i znikomy wpływ na środowisko naturalne. Można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach bycie EKO to już nie tylko modny trend, a konieczność. Dokonywanie odpowiedzialnych, ekologicznych wyborów jest bardzo ważne dla ochrony naszej planety i dla przyszłości kolejnych pokoleń. Oszczędzanie zasobów naturalnych, segregowanie odpadów czy zamiana używanych środków czystości na te bardziej ekologiczne – to przykładowe działania, które możemy podejmować każdego dnia, w trosce o środowisko.

Ludwik Ekologiczny – certyfikacja
produktów ekologicznych

Posiada oznaczenie EU Ecolabel przyznawane przez Polski Instytut Badań i Certyfikacji, które poświadcza iż produkt jest ekologiczny i spełnia wymagania pod względem bezpieczeństwa dla środowiska. Certyfikat dla produktu można pobrać na naszej stronie internetowej. EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Ekologiczny nabłyszczacz do zmywarek

Płyn nabłyszczający do zmywarek z serii Ludwik Ekologiczny dzięki unikalnej formule i systemowi Citric Acid zapewnia doskonałe efekty nabłyszczania wraz z efektywną ochroną przed zaciekami i osadami. Naczynia po wyjęciu ze zmywarki będą lśniące i pozbawione smug oraz plam. Ekologiczny płyn nabłyszczający do zmywarek jest biodegradowalny i *pozbawiony szkodliwych substancji chemicznych takich jak borany, fosforany, mikroplastiki, substancje toksyczne, rakotwórcze czy mutagenne. Skład płynu został przebadany i dopuszczony przez niezależną, zewnętrzną instytucję certyfikującą – Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. Instytucja ta sprawdza produkty pod kątem zgodności z wysokimi kryteriami środowiskowymi. Produkty serii Ludwik Ekologiczny, w tym ekologiczny płyn nabłyszczający do zmywarek, posiadają certyfikaty poświadczające pozwolenie na używanie oznaczenia ekologicznego EU Ecolabel.

Wypróbuj również inne produkty linii Ludwik Ekologiczny. Sięgnij po ekologiczne środki czystości i zadbaj o środowisko naturalne już teraz!

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W: