Ludwik Ekologiczny

Płyn do mycia naczyń

  • 475 ml
  • 900 ml
  • 5 l

Płyn do naczyń o zapachu cytrusów i zielonej herbaty, biodegradowalny, bez szkodliwych substancji chemicznych*, łagodny dla skóry dłoni

Dowiedz się więcej
ekologiczny płyn do mycia naczyń

Staramy się żyć w zgodzie z naturą, dbać o środowisko i dokonywać odpowiedzialnych wyborów, które mogą mieć wpływ na przyszłość naszej planety. Ekologia staje się stylem życia, wyzwaniem, które chętnie podejmujemy, aby sprawiać by żyło się nam lepiej, bezpieczniej, z zieloną perspektywą na przyszłość. We wprowadzaniu ekologicznych nawyków do naszej codzienności, pomagają nam nowe ekologiczne produkty dostępne coraz częściej w naszych ulubionych sklepach i marketach. Jednym z produktów, który pomoże Ci żyć w zgodzie z naturą jest ekologiczny płyn do naczyń linii Ludwik Ekologiczny.

Zmywanie naczyń też może być EKO!

EKOlogiczny wybór – eko płyn do naczyń
Ludwik Ekologiczny

Sprzątanie, czyszczenie, a także zmywanie nie musi odbijać się negatywnie na naszym środowisku. Czas odstawić zwykłe detergenty w kąt i sięgnąć po ekologiczne środki czystości. Ekologiczny płyn do naczyń Ludwik Ekologiczny, dzięki unikalnej formule pozwala na skuteczne zmywanie talerzy, garnków, szkła i innych naczyń. Eko płyn do mycia naczyń Ludwik Ekologiczny dzięki systemowi Citric Acid System radzi sobie nawet z silnymi zabrudzeniami, zatłuszczeniami i przypaleniami, a naczynia pozostają lśniące i idealnie czyste Jego wysoka skuteczność działania została potwierdzona testami w niezależnym certyfikowanym laboratorium zewnętrznym. Jednocześnie produkt jest oparty na składnikach, które spełniają wysokie kryteria środowiskowe. *Ekologiczny płyn do naczyń nie zawiera boranów, fosforanów, mikroplastików czy innych substancji, mogących negatywnie oddziaływać na zdrowie czy środowisko.

Eko płyn do naczyń Ludwik Ekologiczny jest biodegradowalny, bezpieczny dla środowiska, nie wywiera negatywnego wpływu na ekosystemy, jego skład jest zatwierdzony przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Nie zawiera także składników pochodzenia zwierzęcego. Jest delikatny i łagodny dla skóry dłoni – zawiera w swoim składzie glicerynę i został przebadany dermatologicznie. Płyn do naczyń Ludwik Ekologiczny o zapachu zielonej herbaty i cytrusów dostępny jest w trzech różnych pojemnościach – 475 ml ze specjalnym dozownikiem, 900 ml oraz 5 l.

Ludwik Ekologiczny – certyfikacja
produktów ekologicznych

Płyn do mycia naczyń Ludwik Ekologiczny posiada oznaczenie EU Ecolabel, które oznacza iż produkt spełnia wysokie kryteria środowiskowe. Zezwolenie na używanie oznaczenia EU Ecolabel wydawane jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji. EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Jak być EKO z produktami
Ludwik Ekologiczny?

Zamiana używanego płynu do naczyń na ekologiczną wersję tego produktu to pierwszy krok do sukcesu. Aby być jeszcze bardziej EKO, pamiętaj o oszczędzaniu wody podczas zmywania naczyń. Zmywanie naczyń pod bieżącą wodą to większe zużycie tego cennego surowca, dlatego najlepiej jeżeli podczas zmywania napełnisz zlew lub dużą miskę ciepłą wodą i dodasz do niej eko płyn do naczyń Ludwik Ekologiczny. Zmywanie w ten sposób, pomoże Ci zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki litrów wody!

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W: