Ludwik Ekologiczny

Pianka do czyszczenia kuchni

  • 750 ml

Pianka do sprzątania kuchni, o zapachu limonki i świeżych ziół. Biodegradowalna, bez szkodliwych substancji chemicznych*. Efektywnie usuwa zabrudzenia, przypalenia i tłuszcz. Pozostawia lśniącą powierzchnię!

Dowiedz się więcej
ekologiczna pianka do mycia kuchni

Codziennie dokonujemy wielu wyborów, które mają wpływ na nasze środowisko naturalne.
Ograniczamy użycie plastiku, segregujemy śmieci, oszczędzamy wodę i inne zasoby.
Wszystko po to, by zadbać o przyszłość naszej planety, na której żyjemy. W trosce o Ziemię,
podejmujemy wiele ekologicznych inicjatyw. Jedną z nich może być chociażby zamiana
produktów, których używamy w codziennym życiu, na te bardziej ekologiczne. Te przy
których wytwarzaniu stosuje się zasady zrównoważonego rozwoju, które w najmniejszym
stopniu oddziałują na środowisko i które nie zawierają szkodliwych chemicznych substancji.
A co z detergentami, których używamy przy codziennych porządkach? Czy wszystkie z nich
są bezpieczne dla naszego zdrowia i dla naszego otoczenia? Czy istnieje możliwość
zamiany na ich ekologiczne wersje?

Bądź EKO !

Ekologiczna pianka do czyszczenia kuchni

Najlepszym produktem czyszczącym jest dla nas zapewne ten, który jest najbardziej skuteczny. Ale co gdyby produkt ten równocześnie mógł spełniać rygorystyczne kryteria środowiskowe i zdrowotne, pełniąc rolę produktu ekologicznego? Taka właśnie jest pianka do czyszczenia kuchni Ludwik Ekologiczny jak i inne produkty z tej ekologicznej linii, w tym m.in. tabletki do zmywarki, płyn do mycia naczyń, płyn uniwersalny czy płyn do mycia szyb. Pianka do czyszczenia kuchni Ludwik Ekologiczny o pięknym, orzeźwiającym zapachu limonki i świeżych ziół *pozbawiona jest szkodliwych substancji chemicznych takich jak borany, fosforany, mikroplastiki czy substancje działające rakotwórczo, mutagennie lub szkodliwie na rozrodczość.

Pianka zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego i jest w pełni biodegradowalna, a więc ulega procesowi rozkładu do substancji prostszych i nie mających negatywnego wpływu na środowisko takich jak m.in woda, dwutlenek węgla, substancje mineralne. Jej opakowanie nadaje się do recyklingu. Zastosowanie formuły Baking Soda System pozwala nam osiągnąć doskonałe rezultaty czyszczenia, efektywnie usuwając tłuszcz, przypalenia czy lepki brud. Nie zawiera także składników pochodzenia zwierzęcego.

Ludwik Ekologiczny – certyfikacja
produktów ekologicznych

Ekologiczna pianka do czyszczenia kuchni Ludwik posiada oznaczenie EU Ecolabel, co oznacza, iż jej skład został przebadany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, pod względem wysokich norm środowiskowych oraz że jej skuteczność została potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. EU Ecolabel jest oznakowaniem doskonałości środowiskowej, które jest przyznawane wyrobom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe podczas ich całego cyklu życia: od pozyskania surowców, przez produkcję, dystrybucję aż do utylizacji.

Czyszczenie kuchni z pianką
Ludwik Ekologiczny

Czyszczenie kuchni z pianką do czyszczenia Ludwik Ekologiczny jest proste i efektywne. Poręczna butelka o pojemności 750 ml zakończona jest tradycyjnym, łatwym w obsłudze spryskiwaczem.

W trosce o swoje środowisko, wybierając środki czystości, wybierz te ekologiczne. Zamień
swój detergent do czyszczenia kuchni na ekologiczną piankę Ludwik Ekologiczny i dbaj o
swój dom w zgodzie z naturą.

Sprawdź również inne produkty Ludwik Ekologiczny i wybierz swój środek czystości do
zadań specjalnych.

LUDWIK EKOLOGICZNY JEST DOSTĘPNY W: